هیات دوچرخه سواری استان قزوین
شماره آگهی: 1781
هیات دوچرخه سواری استان قزوین
2021 Rankings after stage 4

توضیحات آگهی

1
Mark CAVENDISH

 

MARK CAVENDISH

1 55
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – B : 10” –

2
Nacer BOUHANNI

 

NACER BOUHANNI

2 132
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – B : 6” –

3
Jasper PHILIPSEN

 

JASPER PHILIPSEN

3 105
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – B : 4” –

4

 

MICHAEL MATTHEWS

4 171
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 20′ 17” – – –

5

 

PETER SAGAN

5 71
BORA – HANSGROHE
03h 20′ 17” – – –

6

 

CEES BOL

6 143
TEAM DSM
03h 20′ 17” – – –

7

 

CHRISTOPHE LAPORTE

7 95
COFIDIS
03h 20′ 17” – – –

8

 

MADS PEDERSEN

8 45
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

9

 

BOY VAN POPPEL

9 215
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 20′ 17” – – –

10

 

ANDRÉ GREIPEL

10 34
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

11

 

SONNY COLBRELLI

11 163
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 20′ 17” – – –

12

 

MATHIEU VAN DER POEL

12 101
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – – –

13

 

NILS EEKHOFF

13 145
TEAM DSM
03h 20′ 17” – – –

14

 

ALEXEY LUTSENKO

14 188
ASTANA – PREMIER TECH
03h 20′ 17” – – –

15

 

RICK ZABEL

15 38
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

16

 

MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID

16 198
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 20′ 17” – – –

17

 

BRYAN COQUARD

17 221
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

18

 

WOUTER POELS

18 166
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 20′ 17” – – –

19

 

CYRIL BARTHE

19 222
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

20

 

IVAN GARCIA CORTINA

20 64
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

21

 

GUILLAUME BOIVIN

21 32
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

22

 

DAVID GAUDU

22 81
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 17” – – –

23

 

AURÉLIEN PARET PEINTRE

23 125
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

24

 

EDVALD BOASSON HAGEN

24 202
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

25

 

WOUT VAN AERT

25 12
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

26

 

CLÉMENT RUSSO

26 137
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

27

 

KASPER ASGREEN

27 52
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – – –

28

 

TADEJ POGACAR

28 1
UAE TEAM EMIRATES
03h 20′ 17” – – –

29

 

JULIEN SIMON

29 207
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

30

 

ENRIC MAS

30 65
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

31

 

VINCENZO NIBALI

31 41
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

32

 

RICHARD CARAPAZ

32 22
INEOS GRENADIERS
03h 20′ 17” – – –

33

 

CONNOR SWIFT

33 138
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

34

 

NAIRO QUINTANA

34 136
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

35

 

TIM MERLIER

35 103
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – – –

36

 

SILVAN DILLIER

36 102
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – – –

37

 

OLIVER NAESEN

37 123
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

38

 

SØREN KRAGH ANDERSEN

38 141
TEAM DSM
03h 20′ 17” – – –

39

 

JULIAN ALAPHILIPPE

39 51
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – – –

40

 

DAVIDE FORMOLO

40 4
UAE TEAM EMIRATES
03h 20′ 17” – – –

41

 

JONAS RICKAERT

41 106
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – – –

42

 

WILCO KELDERMAN

42 73
BORA – HANSGROHE
03h 20′ 17” – – –

43

 

MATEJ MOHORIC

43 165
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 20′ 17” – – –

44

 

SERGIO ANDRES HIGUITA

44 114
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

45

 

BAUKE MOLLEMA

45 44
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

46

 

ARNAUD DEMARE

46 83
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 17” – – –

47

 

LUKE ROWE

47 27
INEOS GRENADIERS
03h 20′ 17” – – –

48

 

VICTOR CAMPENAERTS

48 194
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 20′ 17” – – –

49

 

BRENT VAN MOER

49 158
LOTTO SOUDAL
03h 20′ 17” – – –

50

 

PIERRE LATOUR

50 201
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

51

 

LUCAS HAMILTON

51 174
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 20′ 17” – – –

52

 

JONAS KOCH

52 213
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 20′ 17” – – –

53

 

LOUIS MEINTJES

53 211
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 20′ 17” – – –

54

 

JONAS VINGEGAARD

54 18
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

55

 

GERAINT THOMAS

55 21
INEOS GRENADIERS
03h 20′ 17” – – –

56

 

BEN O’CONNOR

56 124
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

57

 

GUILLAUME MARTIN

57 91
COFIDIS
03h 20′ 17” – – –

58

 

SERGIO LUIS HENAO

58 191
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 20′ 17” – – –

59

 

FRANCK BONNAMOUR

59 223
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

60

 

FABIEN DOUBEY

60 205
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

61

 

PRIMOŽ ROGLIČ

61 11
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

62

 

MIKE TEUNISSEN

62 17
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

63

 

VEGARD STAKE LAENGEN

63 6
UAE TEAM EMIRATES
03h 20′ 17” – – –

64

 

JASPER STUYVEN

64 47
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

65

 

RIGOBERTO URAN

65 111
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

66

 

LOÏC VLIEGEN

66 217
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 20′ 17” – – –

67

 

MAGNUS CORT NIELSEN

67 116
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

68

 

EMANUEL BUCHMANN

68 72
BORA – HANSGROHE
03h 20′ 17” – – –

69

 

JORGE ARCAS

69 62
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

70

 

JHOAN ESTEBAN CHAVES

70 172
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 20′ 17” – – –

71

 

MICHAEL VALGREN HUNDAHL

71 115
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

72

 

ANTHONY TURGIS

72 208
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

73

 

RUBEN GUERREIRO

73 113
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

74

 

PEIO BILBAO

74 162
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 20′ 17” – – –

75

 

IMANOL ERVITI

75 63
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

76

 

LUKA MEZGEC

76 177
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 20′ 17” – – –

77

 

JAN BAKELANTS

77 212
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 20′ 17” – – –

78

 

MARK DONOVAN

78 144
TEAM DSM
03h 20′ 17” – – –

79

 

STEVEN KRUIJSWIJK

79 14
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

80

 

JAKOB FUGLSANG

80 181
ASTANA – PREMIER TECH
03h 20′ 17” – – –

81

 

RICHIE PORTE

81 26
INEOS GRENADIERS
03h 20′ 17” – – –

82

 

MIGUEL ANGEL LOPEZ

82 61
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

83

 

PHILIPPE GILBERT

83 154
LOTTO SOUDAL
03h 20′ 17” – – –

84

 

TOMS SKUJINS

84 46
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

85

 

QUENTIN PACHER

85 227
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

86

 

RUBEN FERNANDEZ

86 92
COFIDIS
03h 20′ 17” – – –

87

 

GREG VAN AVERMAET

87 128
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

88

 

TIESJ BENOOT

88 142
TEAM DSM
03h 20′ 17” – – –

89

 

DORIAN GODON

89 122
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

90

 

TONY MARTIN

90 16
JUMBO – VISMA
03h 20′ 17” – – –

91

 

MICHAEL SCHÄR

91 127
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

92

 

BRANDON MCNULTY

92 8
UAE TEAM EMIRATES
03h 20′ 17” – – –

93

 

NILS POLITT

93 76
BORA – HANSGROHE
03h 20′ 17” – – –

94

 

STEFAN DE BOD

94 183
ASTANA – PREMIER TECH
03h 20′ 17” – – –

95

 

ELIE GESBERT

95 134
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

96

 

ALEJANDRO VALVERDE

96 67
MOVISTAR TEAM
03h 20′ 17” – – –

97

 

STEFAN KÜNG

97 86
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 17” – – –

98

 

BENOIT COSNEFROY

98 121
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

99

 

NANS PETERS

99 126
AG2R CITROEN TEAM
03h 20′ 17” – – –

100

 

PATRICK KONRAD

100 74
BORA – HANSGROHE
03h 20′ 17” – – –

101

 

OMER GOLDSTEIN

101 33
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

102

 

NEILSON POWLESS

102 117
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

103

 

DYLAN TEUNS

103 167
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 20′ 17” – – –

104

 

SIMON GESCHKE

104 93
COFIDIS
03h 20′ 17” – – –

105

 

DMITRIY GRUZDEV

105 185
ASTANA – PREMIER TECH
03h 20′ 17” – – –

106

 

CYRIL GAUTIER

106 225
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

107

 

HARRISON SWEENY

107 156
LOTTO SOUDAL
03h 20′ 17” – – –

108

 

MICHAEL WOODS

108 37
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

109

 

KENNY ELISSONDE

109 43
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

110

 

MATTIA CATTANEO

110 54
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – – –

111

 

HUGO HOULE

111 186
ASTANA – PREMIER TECH
03h 20′ 17” – – –

112

 

PIERRE ROLLAND

112 228
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

113

 

WARREN BARGUIL

113 131
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

114

 

JULIEN BERNARD

114 42
TREK – SEGAFREDO
03h 20′ 17” – – –

115

 

MILES SCOTSON

115 88
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 17” – – –

116

 

MAXIME CHEVALIER

116 224
B&B HOTELS P/B KTM
03h 20′ 17” – – –

117

 

VICTOR DE LA PARTE

117 204
TOTALENERGIES
03h 20′ 17” – – –

118

 

JONAS RUTSCH

118 118
EF EDUCATION – NIPPO
03h 20′ 17” – – –

119

 

DANIEL MARTIN

119 36
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 17” – – –

120

 

MICHAEL MØRKØV

120 58
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – – –

121

 

KRISTIAN SBARAGLI

121 107
ALPECIN – FENIX
03h 20′ 17” – – –

122

 

ANTHONY DELAPLACE

122 133
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 20′ 17” – – –

123

 

VALENTIN MADOUAS

123 87
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 17” – – –

124

 

JACOPO GUARNIERI

124 84
GROUPAMA – FDJ
03h 20′ 43” + 00h 00′ 26” – –

125

 

CRISTIAN RODRIGUEZ MARTIN

125 206
TOTALENERGIES
03h 20′ 58” + 00h 00′ 41” – –

126

 

THOMAS DE GENDT

126 153
LOTTO SOUDAL
03h 20′ 58” + 00h 00′ 41” – –

127

 

CHRIS FROOME

127 31
ISRAEL START-UP NATION
03h 20′ 58” + 00h 00′ 41” – –

128

 

DRIES DEVENYNS

128 57
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 21′ 00” + 00h 00′ 43” – –

129

 

DANIEL MCLAY

129 135
TEAM ARKEA – SAMSIC
03h 21′ 00” + 00h 00′ 43” – –

130

 

JORIS NIEUWENHUIS

130 146
TEAM DSM
03h 21′ 00” + 00h 00′ 43” – –

131

 

CARLOS BARBERO

131 192
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 21′ 00” + 00h 00′ 43” – –

132

 

TOSH VAN DER SANDE

132 157
LOTTO SOUDAL
03h 21′ 04” + 00h 00′ 47” – –

133

 

JASPER DE BUYST

133 152
LOTTO SOUDAL
03h 21′ 04” + 00h 00′ 47” – –

134

 

JELLE WALLAYS

134 98
COFIDIS
03h 21′ 07” + 00h 00′ 50” – –

135

 

FRED WRIGHT

135 168
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 21′ 21” + 00h 01′ 04” – –

136

 

MARCO HALLER

136 164
BAHRAIN VICTORIOUS
03h 21′ 21” + 00h 01′ 04” – –

137

 

DYLAN VAN BAARLE

137 28
INEOS GRENADIERS
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

138

 

DANIEL OSS

138 75
BORA – HANSGROHE
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

139

 

RAFAL MAJKA

139 7
UAE TEAM EMIRATES
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

140

 

LORENZO ROTA

140 214
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

141

 

RUI COSTA

141 3
UAE TEAM EMIRATES
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

142

 

NICHOLAS DLAMINI

142 196
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

143

 

LUKE DURBRIDGE

143 173
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

144

 

STEFAN BISSEGGER

144 112
EF EDUCATION – NIPPO
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

145

 

DANNY VAN POPPEL

145 216
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

146

 

JESUS HERRADA

146 94
COFIDIS
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

147

 

ION IZAGUIRRE INSAUSTI

147 187
ASTANA – PREMIER TECH
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

148

 

OMAR FRAILE

148 184
ASTANA – PREMIER TECH
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

149

 

ALEX ARANBURU DEBA

149 182
ASTANA – PREMIER TECH
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

150

 

AMUND GRØNDAHL JANSEN

150 175
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

151

 

CARLOS VERONA

151 68
MOVISTAR TEAM
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

152

 

MARC HIRSCHI

152 5
UAE TEAM EMIRATES
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

153

 

ANTHONY PEREZ

153 96
COFIDIS
03h 21′ 24” + 00h 01′ 07” – –

154

 

GEORG ZIMMERMANN

154 218
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
03h 21′ 40” + 00h 01′ 23” – –

155

 

EDWARD THEUNS

155 48
TREK – SEGAFREDO
03h 21′ 40” + 00h 01′ 23” – –

156

 

RETO HOLLENSTEIN

156 35
ISRAEL START-UP NATION
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

157

 

LUKAS PÖSTLBERGER

157 77
BORA – HANSGROHE
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

158

 

MICHAL KWIATKOWSKI

158 25
INEOS GRENADIERS
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

159

 

MICHAEL GOGL

159 197
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

160

 

JONATHAN CASTROVIEJO

160 23
INEOS GRENADIERS
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

161

 

SEPP KUSS

161 15
JUMBO – VISMA
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

162

 

SEAN BENNETT

162 193
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

163

 

BRUNO ARMIRAIL

163 82
GROUPAMA – FDJ
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

164

 

TIM DECLERCQ

164 56
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

165

 

IDE SCHELLING

165 78
BORA – HANSGROHE
03h 21′ 45” + 00h 01′ 28” – –

166

 

TAO GEOGHEGAN HART

166 24
INEOS GRENADIERS
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

167

 

CASPER PEDERSEN

167 147
TEAM DSM
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

168

 

PETR VAKOČ

168 108
ALPECIN – FENIX
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

169

 

SIMON YATES

169 178
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

170

 

SIMON CLARKE

170 195
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

171

 

JÉRÉMY CABOT

171 203
TOTALENERGIES
03h 21′ 50” + 00h 01′ 33” – –

172

 

XANDRO MEURISSE

172 104
ALPECIN – FENIX
03h 21′ 55” + 00h 01′ 38” – –

173

 

MIKKEL BJERG

173 2
UAE TEAM EMIRATES
03h 22′ 04” + 00h 01′ 47” – –

174

 

CHRISTOPHER JUUL JENSEN

174 176
TEAM BIKEEXCHANGE
03h 22′ 04” + 00h 01′ 47” – –

175

 

PIERRE LUC PERICHON

175 97
COFIDIS
03h 22′ 14” + 00h 01′ 57” – –

176

 

DAVIDE BALLERINI

176 53
DECEUNINCK – QUICK – STEP
03h 20′ 17” – – –

177

 

ROGER KLUGE

177 155
LOTTO SOUDAL
03h 27′ 33” + 00h 07′ 16” – –

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “2021 Rankings after stage 4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام

ارتباط فقط به صورت چت واتساپ.لطفا از تماس مستقیم خوداری فرمایید.