هیات دوچرخه سواری استان قزوین
شماره آگهی: 1631
هیات دوچرخه سواری استان قزوین
2021 Rankings after stage 3

توضیحات آگهی

1
Tim MERLIER

 

TIM MERLIER

1 103
ALPECIN – FENIX
04h 01′ 28” – B : 10” –

2
Jasper PHILIPSEN

 

JASPER PHILIPSEN

2 105
ALPECIN – FENIX
04h 01′ 28” – B : 6” –

3
Nacer BOUHANNI

 

NACER BOUHANNI

3 132
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 01′ 28” – B : 4” –

4

 

DAVIDE BALLERINI

4 53
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 01′ 28” – – –

5

 

SONNY COLBRELLI

5 163
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 01′ 28” – – –

6

 

JULIAN ALAPHILIPPE

6 51
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 01′ 28” – – –

7

 

MATHIEU VAN DER POEL

7 101
ALPECIN – FENIX
04h 01′ 28” – – –

8

 

CEES BOL

8 143
TEAM DSM
04h 01′ 28” – – –

9

 

ANTHONY TURGIS

9 208
TOTALENERGIES
04h 01′ 28” – – –

10

 

MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID

10 198
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 01′ 28” – – –

11

 

MATEJ MOHORIC

11 165
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 01′ 28” – – –

12

 

MILES SCOTSON

12 88
GROUPAMA – FDJ
04h 01′ 28” – – –

13

 

RICHARD CARAPAZ

13 22
INEOS GRENADIERS
04h 01′ 28” – – –

14

 

SØREN KRAGH ANDERSEN

14 141
TEAM DSM
04h 01′ 28” – – –

15

 

WOUT VAN AERT

15 12
JUMBO – VISMA
04h 01′ 28” – – –

16

 

JONAS RICKAERT

16 106
ALPECIN – FENIX
04h 01′ 28” – – –

17

 

NILS EEKHOFF

17 145
TEAM DSM
04h 01′ 28” – – –

18

 

MICHAEL MATTHEWS

18 171
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

19

 

ENRIC MAS

19 65
MOVISTAR TEAM
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

20

 

BOY VAN POPPEL

20 215
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

21

 

VINCENZO NIBALI

21 41
TREK – SEGAFREDO
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

22

 

JAKOB FUGLSANG

22 181
ASTANA – PREMIER TECH
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

23

 

GUILLAUME BOIVIN

23 32
ISRAEL START-UP NATION
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

24

 

FABIEN DOUBEY

24 205
TOTALENERGIES
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

25

 

NAIRO QUINTANA

25 136
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

26

 

WILCO KELDERMAN

26 73
BORA – HANSGROHE
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

27

 

PIERRE LATOUR

27 201
TOTALENERGIES
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

28

 

VICTOR CAMPENAERTS

28 194
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

29

 

SERGIO LUIS HENAO

29 191
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

30

 

LOÏC VLIEGEN

30 217
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

31

 

JAN BAKELANTS

31 212
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

32

 

JONAS KOCH

32 213
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

33

 

DANNY VAN POPPEL

33 216
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

34

 

CARLOS BARBERO

34 192
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 01′ 42” + 00h 00′ 14” – –

35

 

TADEJ POGACAR

35 1
UAE TEAM EMIRATES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

36

 

MIKKEL BJERG

36 2
UAE TEAM EMIRATES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

37

 

SERGIO ANDRES HIGUITA

37 114
EF EDUCATION – NIPPO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

38

 

IVAN GARCIA CORTINA

38 64
MOVISTAR TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

39

 

MAGNUS CORT NIELSEN

39 116
EF EDUCATION – NIPPO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

40

 

BAUKE MOLLEMA

40 44
TREK – SEGAFREDO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

41

 

LUKA MEZGEC

41 177
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

42

 

DAVID GAUDU

42 81
GROUPAMA – FDJ
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

43

 

ALEXEY LUTSENKO

43 188
ASTANA – PREMIER TECH
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

44

 

RIGOBERTO URAN

44 111
EF EDUCATION – NIPPO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

45

 

TOMS SKUJINS

45 46
TREK – SEGAFREDO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

46

 

GREG VAN AVERMAET

46 128
AG2R CITROEN TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

47

 

JORIS NIEUWENHUIS

47 146
TEAM DSM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

48

 

GERAINT THOMAS

48 21
INEOS GRENADIERS
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

49

 

JHOAN ESTEBAN CHAVES

49 172
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

50

 

LOUIS MEINTJES

50 211
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

51

 

JULIEN BERNARD

51 42
TREK – SEGAFREDO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

52

 

EMANUEL BUCHMANN

52 72
BORA – HANSGROHE
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

53

 

WOUTER POELS

53 166
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

54

 

CYRIL GAUTIER

54 225
B&B HOTELS P/B KTM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

55

 

FRED WRIGHT

55 168
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

56

 

VEGARD STAKE LAENGEN

56 6
UAE TEAM EMIRATES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

57

 

AURÉLIEN PARET PEINTRE

57 125
AG2R CITROEN TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

58

 

XANDRO MEURISSE

58 104
ALPECIN – FENIX
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

59

 

OLIVER NAESEN

59 123
AG2R CITROEN TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

60

 

DORIAN GODON

60 122
AG2R CITROEN TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

61

 

ELIE GESBERT

61 134
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

62

 

KASPER ASGREEN

62 52
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

63

 

STEFAN KÜNG

63 86
GROUPAMA – FDJ
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

64

 

EDVALD BOASSON HAGEN

64 202
TOTALENERGIES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

65

 

JULIEN SIMON

65 207
TOTALENERGIES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

66

 

MARK DONOVAN

66 144
TEAM DSM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

67

 

LUCAS HAMILTON

67 174
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

68

 

DAVIDE FORMOLO

68 4
UAE TEAM EMIRATES
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

69

 

RICHIE PORTE

69 26
INEOS GRENADIERS
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

70

 

RUBEN GUERREIRO

70 113
EF EDUCATION – NIPPO
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

71

 

JACOPO GUARNIERI

71 84
GROUPAMA – FDJ
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

72

 

MATTIA CATTANEO

72 54
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

73

 

BEN O’CONNOR

73 124
AG2R CITROEN TEAM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

74

 

QUENTIN PACHER

74 227
B&B HOTELS P/B KTM
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

75

 

GUILLAUME MARTIN

75 91
COFIDIS
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

76

 

ANTHONY DELAPLACE

76 133
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 01′ 54” + 00h 00′ 26” – –

77

 

MICHAEL MØRKØV

77 58
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 02′ 06” + 00h 00′ 38” – –

78

 

CYRIL BARTHE

78 222
B&B HOTELS P/B KTM
04h 02′ 12” + 00h 00′ 44” – –

79

 

JASPER STUYVEN

79 47
TREK – SEGAFREDO
04h 02′ 21” + 00h 00′ 53” – –

80

 

PETER SAGAN

80 71
BORA – HANSGROHE
04h 01′ 28” – – –

81

 

FRANCK BONNAMOUR

81 223
B&B HOTELS P/B KTM
04h 02′ 34” + 00h 01′ 06” – –

82

 

MICHAL KWIATKOWSKI

82 25
INEOS GRENADIERS
04h 02′ 41” + 00h 01′ 13” – –

83

 

RICK ZABEL

83 38
ISRAEL START-UP NATION
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

84

 

GEORG ZIMMERMANN

84 218
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

85

 

ANDRÉ GREIPEL

85 34
ISRAEL START-UP NATION
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

86

 

KENNY ELISSONDE

86 43
TREK – SEGAFREDO
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

87

 

MICHAEL VALGREN HUNDAHL

87 115
EF EDUCATION – NIPPO
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

88

 

STEFAN BISSEGGER

88 112
EF EDUCATION – NIPPO
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

89

 

LORENZO ROTA

89 214
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 02′ 43” + 00h 01′ 15” – –

90

 

ALEJANDRO VALVERDE

90 67
MOVISTAR TEAM
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

91

 

MIKE TEUNISSEN

91 17
JUMBO – VISMA
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

92

 

PRIMOŽ ROGLIČ

92 11
JUMBO – VISMA
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

93

 

MIGUEL ANGEL LOPEZ

93 61
MOVISTAR TEAM
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

94

 

PEIO BILBAO

94 162
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

95

 

DYLAN TEUNS

95 167
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

96

 

JONAS VINGEGAARD

96 18
JUMBO – VISMA
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

97

 

SILVAN DILLIER

97 102
ALPECIN – FENIX
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

98

 

STEVEN KRUIJSWIJK

98 14
JUMBO – VISMA
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

99

 

PIERRE ROLLAND

99 228
B&B HOTELS P/B KTM
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

100

 

IMANOL ERVITI

100 63
MOVISTAR TEAM
04h 02′ 49” + 00h 01′ 21” – –

101

 

RUI COSTA

101 3
UAE TEAM EMIRATES
04h 02′ 55” + 00h 01′ 27” – –

102

 

NICHOLAS DLAMINI

102 196
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 03′ 03” + 00h 01′ 35” – –

103

 

CONNOR SWIFT

103 138
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 03′ 13” + 00h 01′ 45” – –

104

 

CARLOS VERONA

104 68
MOVISTAR TEAM
04h 03′ 24” + 00h 01′ 56” – –

105

 

NEILSON POWLESS

105 117
EF EDUCATION – NIPPO
04h 03′ 24” + 00h 01′ 56” – –

106

 

STEFAN DE BOD

106 183
ASTANA – PREMIER TECH
04h 03′ 24” + 00h 01′ 56” – –

107

 

MADS PEDERSEN

107 45
TREK – SEGAFREDO
04h 03′ 27” + 00h 01′ 59” – –

108

 

EDWARD THEUNS

108 48
TREK – SEGAFREDO
04h 03′ 27” + 00h 01′ 59” – –

109

 

JONATHAN CASTROVIEJO

109 23
INEOS GRENADIERS
04h 03′ 31” + 00h 02′ 03” – –

110

 

OMAR FRAILE

110 184
ASTANA – PREMIER TECH
04h 03′ 31” + 00h 02′ 03” – –

111

 

ION IZAGUIRRE INSAUSTI

111 187
ASTANA – PREMIER TECH
04h 03′ 31” + 00h 02′ 03” – –

112

 

NANS PETERS

112 126
AG2R CITROEN TEAM
04h 03′ 34” + 00h 02′ 06” – –

113

 

TIESJ BENOOT

113 142
TEAM DSM
04h 03′ 34” + 00h 02′ 06” – –

114

 

CRISTIAN RODRIGUEZ MARTIN

114 206
TOTALENERGIES
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

115

 

VICTOR DE LA PARTE

115 204
TOTALENERGIES
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

116

 

BENOIT COSNEFROY

116 121
AG2R CITROEN TEAM
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

117

 

PATRICK KONRAD

117 74
BORA – HANSGROHE
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

118

 

JELLE WALLAYS

118 98
COFIDIS
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

119

 

KRISTIAN SBARAGLI

119 107
ALPECIN – FENIX
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

120

 

PETR VAKOČ

120 108
ALPECIN – FENIX
04h 03′ 35” + 00h 02′ 07” – –

121

 

DANIEL MARTIN

121 36
ISRAEL START-UP NATION
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

122

 

LUKE ROWE

122 27
INEOS GRENADIERS
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

123

 

CHRIS FROOME

123 31
ISRAEL START-UP NATION
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

124

 

RETO HOLLENSTEIN

124 35
ISRAEL START-UP NATION
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

125

 

MICHAEL WOODS

125 37
ISRAEL START-UP NATION
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

126

 

MICHAEL SCHÄR

126 127
AG2R CITROEN TEAM
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

127

 

CHRISTOPHE LAPORTE

127 95
COFIDIS
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

128

 

SIMON GESCHKE

128 93
COFIDIS
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

129

 

CASPER PEDERSEN

129 147
TEAM DSM
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

130

 

SIMON YATES

130 178
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 03′ 39” + 00h 02′ 11” – –

131

 

TONY MARTIN

131 16
JUMBO – VISMA
04h 03′ 43” + 00h 02′ 15” – –

132

 

BRANDON MCNULTY

132 8
UAE TEAM EMIRATES
04h 03′ 43” + 00h 02′ 15” – –

133

 

RAFAL MAJKA

133 7
UAE TEAM EMIRATES
04h 03′ 43” + 00h 02′ 15” – –

134

 

MICHAEL GOGL

134 197
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 03′ 50” + 00h 02′ 22” – –

135

 

PHILIPPE GILBERT

135 154
LOTTO SOUDAL
04h 04′ 00” + 00h 02′ 32” – –

136

 

RUBEN FERNANDEZ

136 92
COFIDIS
04h 04′ 05” + 00h 02′ 37” – –

137

 

TOSH VAN DER SANDE

137 157
LOTTO SOUDAL
04h 04′ 05” + 00h 02′ 37” – –

138

 

HUGO HOULE

138 186
ASTANA – PREMIER TECH
04h 04′ 07” + 00h 02′ 39” – –

139

 

LUKAS PÖSTLBERGER

139 77
BORA – HANSGROHE
04h 04′ 10” + 00h 02′ 42” – –

140

 

TAO GEOGHEGAN HART

140 24
INEOS GRENADIERS
04h 04′ 14” + 00h 02′ 46” – –

141

 

LUKE DURBRIDGE

141 173
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 04′ 15” + 00h 02′ 47” – –

142

 

DYLAN VAN BAARLE

142 28
INEOS GRENADIERS
04h 04′ 15” + 00h 02′ 47” – –

143

 

NILS POLITT

143 76
BORA – HANSGROHE
04h 04′ 24” + 00h 02′ 56” – –

144

 

TIM DECLERCQ

144 56
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 04′ 24” + 00h 02′ 56” – –

145

 

JESUS HERRADA

145 94
COFIDIS
04h 04′ 27” + 00h 02′ 59” – –

146

 

ANTHONY PEREZ

146 96
COFIDIS
04h 04′ 27” + 00h 02′ 59” – –

147

 

DMITRIY GRUZDEV

147 185
ASTANA – PREMIER TECH
04h 04′ 28” + 00h 03′ 00” – –

148

 

MARC HIRSCHI

148 5
UAE TEAM EMIRATES
04h 04′ 28” + 00h 03′ 00” – –

149

 

ALEX ARANBURU DEBA

149 182
ASTANA – PREMIER TECH
04h 04′ 28” + 00h 03′ 00” – –

150

 

BRENT VAN MOER

150 158
LOTTO SOUDAL
04h 05′ 19” + 00h 03′ 51” – –

151

 

HARRISON SWEENY

151 156
LOTTO SOUDAL
04h 05′ 20” + 00h 03′ 52” – –

152

 

CHRISTOPHER JUUL JENSEN

152 176
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 05′ 20” + 00h 03′ 52” – –

153

 

BRUNO ARMIRAIL

153 82
GROUPAMA – FDJ
04h 05′ 39” + 00h 04′ 11” – –

154

 

ARNAUD DEMARE

154 83
GROUPAMA – FDJ
04h 05′ 39” + 00h 04′ 11” – –

155

 

JORGE ARCAS

155 62
MOVISTAR TEAM
04h 06′ 25” + 00h 04′ 57” – –

156

 

DRIES DEVENYNS

156 57
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 06′ 25” + 00h 04′ 57” – –

157

 

OMER GOLDSTEIN

157 33
ISRAEL START-UP NATION
04h 06′ 25” + 00h 04′ 57” – –

158

 

JÉRÉMY CABOT

158 203
TOTALENERGIES
04h 06′ 25” + 00h 04′ 57” – –

159

 

VALENTIN MADOUAS

159 87
GROUPAMA – FDJ
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

160

 

PIERRE LUC PERICHON

160 97
COFIDIS
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

161

 

SIMON CLARKE

161 195
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

162

 

SEAN BENNETT

162 193
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

163

 

AMUND GRØNDAHL JANSEN

163 175
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

164

 

SEPP KUSS

164 15
JUMBO – VISMA
04h 06′ 29” + 00h 05′ 01” – –

165

 

JONAS RUTSCH

165 118
EF EDUCATION – NIPPO
04h 06′ 31” + 00h 05′ 03” – –

166

 

MAXIME CHEVALIER

166 224
B&B HOTELS P/B KTM
04h 06′ 48” + 00h 05′ 20” – –

167

 

BRYAN COQUARD

167 221
B&B HOTELS P/B KTM
04h 06′ 49” + 00h 05′ 21” – –

168

 

MARK CAVENDISH

168 55
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 06′ 56” + 00h 05′ 28” – –

169

 

THOMAS DE GENDT

169 153
LOTTO SOUDAL
04h 07′ 35” + 00h 06′ 07” – –

170

 

ROGER KLUGE

170 155
LOTTO SOUDAL
04h 07′ 36” + 00h 06′ 08” – –

171

 

WARREN BARGUIL

171 131
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 08′ 05” + 00h 06′ 37” – –

172

 

DANIEL MCLAY

172 135
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 08′ 07” + 00h 06′ 39” – –

173

 

CLÉMENT RUSSO

173 137
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 09′ 04” + 00h 07′ 36” – –

174

 

JASPER DE BUYST

174 152
LOTTO SOUDAL
04h 09′ 04” + 00h 07′ 36” – –

175

 

DANIEL OSS

175 75
BORA – HANSGROHE
04h 09′ 07” + 00h 07′ 39” – –

176

 

IDE SCHELLING

176 78
BORA – HANSGROHE
04h 09′ 09” + 00h 07′ 41” – P : 20”

177

 

MARCO HALLER

177 164
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 10′ 04” + 00h 08′ 36” – –

178

 

CALEB EWAN

178 151
LOTTO SOUDAL
04h 01′ 28” – – –

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “2021 Rankings after stage 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام

ارتباط فقط به صورت چت واتساپ.لطفا از تماس مستقیم خوداری فرمایید.