هیات دوچرخه سواری استان قزوین
شماره آگهی: 1237
هیات دوچرخه سواری استان قزوین
2021 Rankings after stage 2

توضیحات آگهی

1
Mathieu VAN DER POEL
MATHIEU VAN DER POEL 

1101
ALPECIN – FENIX
04h 18′ 30”-B : 18”-2
Tadej POGAČAR

TADEJ POGACAR

 

21
UAE TEAM EMIRATES
04h 18′ 36”+ 00h 00′ 06”B : 11”-3
Primož ROGLIČ

PRIMOŽ ROGLIČ

 

311
JUMBO – VISMA
04h 18′ 36”+ 00h 00′ 06”B : 6”-4

WILCO KELDERMAN

 

473
BORA – HANSGROHE
04h 18′ 36”+ 00h 00′ 06”–5

JULIAN ALAPHILIPPE

 

551
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–6

BAUKE MOLLEMA

 

644
TREK – SEGAFREDO
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–7

JONAS VINGEGAARD

 

718
JUMBO – VISMA
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–8

SERGIO ANDRES HIGUITA

 

8114
EF EDUCATION – NIPPO
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–9

PIERRE LATOUR

 

9201
TOTALENERGIES
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–10

JACK HAIG

 

10161
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–11

MICHAEL WOODS

 

1137
ISRAEL START-UP NATION
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–12

RICHARD CARAPAZ

 

1222
INEOS GRENADIERS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–13

ENRIC MAS

 

1365
MOVISTAR TEAM
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–14

DAVID GAUDU

 

1481
GROUPAMA – FDJ
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–15

NAIRO QUINTANA

 

15136
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–16

ALEXEY LUTSENKO

 

16188
ASTANA – PREMIER TECH
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–17

ALEJANDRO VALVERDE

 

1767
MOVISTAR TEAM
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–18

PEIO BILBAO

 

18162
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–19

STEVEN KRUIJSWIJK

 

1914
JUMBO – VISMA
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–20

DYLAN TEUNS

 

20167
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–21

JHOAN ESTEBAN CHAVES

 

21172
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–22

EMANUEL BUCHMANN

 

2272
BORA – HANSGROHE
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–23

WOUT VAN AERT

 

2312
JUMBO – VISMA
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–24

GUILLAUME MARTIN

 

2491
COFIDIS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–25

RIGOBERTO URAN

 

25111
EF EDUCATION – NIPPO
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–26

SERGIO LUIS HENAO

 

26191
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–27

SONNY COLBRELLI

 

27163
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 18′ 38”+ 00h 00′ 08”–28

GERAINT THOMAS

 

2821
INEOS GRENADIERS
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–29

ION IZAGUIRRE INSAUSTI

 

29187
ASTANA – PREMIER TECH
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–30

MIGUEL ANGEL LOPEZ

 

3061
MOVISTAR TEAM
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–31

JAKOB FUGLSANG

 

31181
ASTANA – PREMIER TECH
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–32

RUBEN GUERREIRO

 

32113
EF EDUCATION – NIPPO
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–33

VINCENZO NIBALI

 

3341
TREK – SEGAFREDO
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–34

AURÉLIEN PARET PEINTRE

 

34125
AG2R CITROEN TEAM
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–35

LOUIS MEINTJES

 

35211
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–36

ALEX ARANBURU DEBA

 

36182
ASTANA – PREMIER TECH
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–37

WOUTER POELS

 

37166
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–38

QUENTIN PACHER

 

38227
B&B HOTELS P/B KTM
04h 18′ 53”+ 00h 00′ 23”–39

LUCAS HAMILTON

 

39174
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 18′ 58”+ 00h 00′ 28”–40

DANIEL MARTIN

 

4036
ISRAEL START-UP NATION
04h 19′ 06”+ 00h 00′ 36”–41

ELIE GESBERT

 

41134
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 19′ 12”+ 00h 00′ 42”–42

RICHIE PORTE

 

4226
INEOS GRENADIERS
04h 19′ 12”+ 00h 00′ 42”–43

FRANCK BONNAMOUR

 

43223
B&B HOTELS P/B KTM
04h 19′ 19”+ 00h 00′ 49”–44

SØREN KRAGH ANDERSEN

 

44141
TEAM DSM
04h 19′ 21”+ 00h 00′ 51”–45

TIESJ BENOOT

 

45142
TEAM DSM
04h 19′ 21”+ 00h 00′ 51”–46

KASPER ASGREEN

 

4652
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–47

XANDRO MEURISSE

 

47104
ALPECIN – FENIX
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–48

KENNY ELISSONDE

 

4843
TREK – SEGAFREDO
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–49

TOMS SKUJINS

 

4946
TREK – SEGAFREDO
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–50

JAN BAKELANTS

 

50212
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–51

GREG VAN AVERMAET

 

51128
AG2R CITROEN TEAM
04h 19′ 29”+ 00h 00′ 59”–52

BEN O’CONNOR

 

52124
AG2R CITROEN TEAM
04h 19′ 36”+ 00h 01′ 06”–53

STEFAN DE BOD

 

53183
ASTANA – PREMIER TECH
04h 19′ 41”+ 00h 01′ 11”–54

WARREN BARGUIL

 

54131
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 19′ 44”+ 00h 01′ 14”–55

MATEJ MOHORIC

 

55165
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 20′ 00”+ 00h 01′ 30”–56

DAVIDE FORMOLO

 

564
UAE TEAM EMIRATES
04h 20′ 05”+ 00h 01′ 35”–57

SIMON YATES

 

57178
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 20′ 14”+ 00h 01′ 44”–58

JULIEN SIMON

 

58207
TOTALENERGIES
04h 20′ 15”+ 00h 01′ 45”–59

PIERRE ROLLAND

 

59228
B&B HOTELS P/B KTM
04h 20′ 15”+ 00h 01′ 45”–60

NEILSON POWLESS

 

60117
EF EDUCATION – NIPPO
04h 20′ 15”+ 00h 01′ 45”–61

VALENTIN MADOUAS

 

6187
GROUPAMA – FDJ
04h 20′ 15”+ 00h 01′ 45”–62

JULIEN BERNARD

 

6242
TREK – SEGAFREDO
04h 20′ 15”+ 00h 01′ 45”–63

RUI COSTA

 

633
UAE TEAM EMIRATES
04h 20′ 40”+ 00h 02′ 10”–64

SIMON GESCHKE

 

6493
COFIDIS
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–65

RAFAL MAJKA

 

657
UAE TEAM EMIRATES
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–66

FABIEN DOUBEY

 

66205
TOTALENERGIES
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–67

ANTHONY TURGIS

 

67208
TOTALENERGIES
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–68

DRIES DEVENYNS

 

6857
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–69

VICTOR DE LA PARTE

 

69204
TOTALENERGIES
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–70

MICHAEL GOGL

 

70197
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–71

MICHAEL VALGREN HUNDAHL

 

71115
EF EDUCATION – NIPPO
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–72

BRANDON MCNULTY

 

728
UAE TEAM EMIRATES
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–73

STEFAN KÜNG

 

7386
GROUPAMA – FDJ
04h 20′ 56”+ 00h 02′ 26”–74

RUBEN FERNANDEZ

 

7492
COFIDIS
04h 21′ 08”+ 00h 02′ 38”–75

PATRICK KONRAD

 

7574
BORA – HANSGROHE
04h 21′ 08”+ 00h 02′ 38”–76

MICHAEL MATTHEWS

 

76171
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 21′ 10”+ 00h 02′ 40”–77

MICHAL KWIATKOWSKI

 

7725
INEOS GRENADIERS
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–78

CRISTIAN RODRIGUEZ MARTIN

 

78206
TOTALENERGIES
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–79

IVAN GARCIA CORTINA

 

7964
MOVISTAR TEAM
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–80

KRISTIAN SBARAGLI

 

80107
ALPECIN – FENIX
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–81

OMAR FRAILE

 

81184
ASTANA – PREMIER TECH
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–82

TAO GEOGHEGAN HART

 

8224
INEOS GRENADIERS
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–83

CARLOS VERONA

 

8368
MOVISTAR TEAM
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–84

JONATHAN CASTROVIEJO

 

8423
INEOS GRENADIERS
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–85

MARK DONOVAN

 

85144
TEAM DSM
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–86

SEPP KUSS

 

8615
JUMBO – VISMA
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–87

MATTIA CATTANEO

 

8754
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–88

LUKA MEZGEC

 

88177
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 22′ 18”+ 00h 03′ 48”–89

SILVAN DILLIER

 

89102
ALPECIN – FENIX
04h 22′ 21”+ 00h 03′ 51”–90

DYLAN VAN BAARLE

 

9028
INEOS GRENADIERS
04h 22′ 33”+ 00h 04′ 03”–91

ROBERT GESINK

 

9113
JUMBO – VISMA
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–92

JORIS NIEUWENHUIS

 

92146
TEAM DSM
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–93

CONNOR SWIFT

 

93138
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–94

NANS PETERS

 

94126
AG2R CITROEN TEAM
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–95

PHILIPPE GILBERT

 

95154
LOTTO SOUDAL
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–96

DORIAN GODON

 

96122
AG2R CITROEN TEAM
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–97

GUILLAUME BOIVIN

 

9732
ISRAEL START-UP NATION
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–98

ANTHONY DELAPLACE

 

98133
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–99

EDVALD BOASSON HAGEN

 

99202
TOTALENERGIES
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–100

PETER SAGAN

 

10071
BORA – HANSGROHE
04h 23′ 19”+ 00h 04′ 49”–101

BRUNO ARMIRAIL

 

10182
GROUPAMA – FDJ
04h 23′ 53”+ 00h 05′ 23”–102

BENOIT COSNEFROY

 

102121
AG2R CITROEN TEAM
04h 23′ 53”+ 00h 05′ 23”–103

MAGNUS CORT NIELSEN

 

103116
EF EDUCATION – NIPPO
04h 24′ 28”+ 00h 05′ 58”–104

HUGO HOULE

 

104186
ASTANA – PREMIER TECH
04h 24′ 28”+ 00h 05′ 58”–105

JONAS RICKAERT

 

105106
ALPECIN – FENIX
04h 24′ 48”+ 00h 06′ 18”–106

OLIVER NAESEN

 

106123
AG2R CITROEN TEAM
04h 24′ 48”+ 00h 06′ 18”–107

CYRIL BARTHE

 

107222
B&B HOTELS P/B KTM
04h 24′ 48”+ 00h 06′ 18”–108

CYRIL GAUTIER

 

108225
B&B HOTELS P/B KTM
04h 24′ 48”+ 00h 06′ 18”–109

MAXIME CHEVALIER

 

109224
B&B HOTELS P/B KTM
04h 24′ 48”+ 00h 06′ 18”–110

LOÏC VLIEGEN

 

110217
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 25′ 26”+ 00h 06′ 56”–111

BRENT VAN MOER

 

111158
LOTTO SOUDAL
04h 25′ 26”+ 00h 06′ 56”–112

BOY VAN POPPEL

 

112215
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 25′ 33”+ 00h 07′ 03”–113

JESUS HERRADA

 

11394
COFIDIS
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–114

OMER GOLDSTEIN

 

11433
ISRAEL START-UP NATION
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–115

SIMON CLARKE

 

115195
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–116

JONAS RUTSCH

 

116118
EF EDUCATION – NIPPO
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–117

MICHAEL SCHÄR

 

117127
AG2R CITROEN TEAM
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–118

STEFAN BISSEGGER

 

118112
EF EDUCATION – NIPPO
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–119

PIERRE LUC PERICHON

 

11997
COFIDIS
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–120

CHRISTOPHE LAPORTE

 

12095
COFIDIS
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–121

DMITRIY GRUZDEV

 

121185
ASTANA – PREMIER TECH
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–122

VICTOR CAMPENAERTS

 

122194
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–123

SEAN BENNETT

 

123193
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 26′ 11”+ 00h 07′ 41”–124

NILS EEKHOFF

 

124145
TEAM DSM
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–125

THOMAS DE GENDT

 

125153
LOTTO SOUDAL
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–126

IMANOL ERVITI

 

12663
MOVISTAR TEAM
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–127

JORGE ARCAS

 

12762
MOVISTAR TEAM
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–128

FRED WRIGHT

 

128168
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–129

MIKE TEUNISSEN

 

12917
JUMBO – VISMA
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–130

DANIEL OSS

 

13075
BORA – HANSGROHE
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–131

VEGARD STAKE LAENGEN

 

1316
UAE TEAM EMIRATES
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–132

LORENZO ROTA

 

132214
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–133

BRYAN COQUARD

 

133221
B&B HOTELS P/B KTM
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–134

MARC HIRSCHI

 

1345
UAE TEAM EMIRATES
04h 27′ 36”+ 00h 09′ 06”–135

NILS POLITT

 

13576
BORA – HANSGROHE
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–136

RICK ZABEL

 

13638
ISRAEL START-UP NATION
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–137

JELLE WALLAYS

 

13798
COFIDIS
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–138

CHRIS FROOME

 

13831
ISRAEL START-UP NATION
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–139

CARLOS BARBERO

 

139192
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–140

ANTHONY PEREZ

 

14096
COFIDIS
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–141

MARCO HALLER

 

141164
BAHRAIN VICTORIOUS
04h 29′ 51”+ 00h 11′ 21”–142

PETR VAKOČ

 

142108
ALPECIN – FENIX
04h 30′ 14”+ 00h 11′ 44”–143

JASPER STUYVEN

 

14347
TREK – SEGAFREDO
04h 30′ 21”+ 00h 11′ 51”–144

LUKAS PÖSTLBERGER

 

14477
BORA – HANSGROHE
04h 31′ 00”+ 00h 12′ 30”–145

IDE SCHELLING

 

14578
BORA – HANSGROHE
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–146

NICHOLAS DLAMINI

 

146196
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–147

TOSH VAN DER SANDE

 

147157
LOTTO SOUDAL
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–148

DANNY VAN POPPEL

 

148216
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–149

TIM DECLERCQ

 

14956
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–150

GEORG ZIMMERMANN

 

150218
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–151

JASPER PHILIPSEN

 

151105
ALPECIN – FENIX
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–152

ANDRÉ GREIPEL

 

15234
ISRAEL START-UP NATION
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–153

CLÉMENT RUSSO

 

153137
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–154

TIM MERLIER

 

154103
ALPECIN – FENIX
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–155

JASPER DE BUYST

 

155152
LOTTO SOUDAL
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–156

LUKE ROWE

 

15627
INEOS GRENADIERS
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–157

MARK CAVENDISH

 

15755
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 31′ 25”+ 00h 12′ 55”–158

CALEB EWAN

 

158151
LOTTO SOUDAL
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–159

MICHAEL MØRKØV

 

15958
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–160

MADS PEDERSEN

 

16045
TREK – SEGAFREDO
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–161

CHRISTOPHER JUUL JENSEN

 

161176
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–162

HARRISON SWEENY

 

162156
LOTTO SOUDAL
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–163

RETO HOLLENSTEIN

 

16335
ISRAEL START-UP NATION
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–164

NACER BOUHANNI

 

164132
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–165

TONY MARTIN

 

16516
JUMBO – VISMA
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–166

MIKKEL BJERG

 

1662
UAE TEAM EMIRATES
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–167

CASPER PEDERSEN

 

167147
TEAM DSM
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–168

MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID

 

168198
TEAM QHUBEKA NEXTHASH
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–169

JACOPO GUARNIERI

 

16984
GROUPAMA – FDJ
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–170

DAVIDE BALLERINI

 

17053
DECEUNINCK – QUICK – STEP
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–171

MILES SCOTSON

 

17188
GROUPAMA – FDJ
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–172

ARNAUD DEMARE

 

17283
GROUPAMA – FDJ
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–173

JONAS KOCH

 

173213
INTERMARCHE – WANTY – GOBERT MATERIAUX
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–174

ROGER KLUGE

 

174155
LOTTO SOUDAL
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–175

AMUND GRØNDAHL JANSEN

 

175175
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–176

LUKE DURBRIDGE

 

176173
TEAM BIKEEXCHANGE
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–177

DANIEL MCLAY

 

177135
TEAM ARKEA – SAMSIC
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–178

JÉRÉMY CABOT

 

178203
TOTALENERGIES
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–179

EDWARD THEUNS

 

17948
TREK – SEGAFREDO
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–180

CEES BOL

 

180143
TEAM DSM
04h 31′ 36”+ 00h 13′ 06”–

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “2021 Rankings after stage 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *